Opoja.net

Studiuesi nga Opoja vjen me fakte të reja mbi terrorin serb ndaj Kosovës (Video)

Studiuesi nga Opoja, Bejtullah Destani sjellë fakte të reja mbi terrorin serb ndaj Kosovës  nga viti 1912-1945.

Kjo vepër botohet pas vdekjes së Elsies dhe për realizimin e saj autorët kanë shfrytëzuar dokumente të shumta britanike.

128
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Pas promovimit në  Londër, vepra e tyre vjen edhe në Tiranë.

Bejtullah Destani ka dhënë edhe një intervistë për televizionin Ora News.

Arbër Krasniqi shpallet regjisori më i mirë i festivalit ‘Hyjnesha në fron’

Opoja.net

Caktohen datat për provimin e Jurisprudencës

Opoja.net

Filmi për gjenocidin në Srebrenicë nominohet për Oscar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto