Opoja.net

Sulm në Prizren, arrestohet një person

Një person është arrestuar pasi që ka sulmuar fizikisht një person tjetër.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 13:30 në fshatin Nashec, Prizren.

5446
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
Kandidati juaj i preferuar për kryetar të Dragashit?

Siç thuhet në raport, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/

U ndalua për kontroll rutinor, prizrenasit i gjendet armë pa leje

Opoja.net

Në Prevallë policia kontrollon vizitorët për maska

Opoja.net

Prizren: Sulmon fizikisht bashkëshorten e tij, arrestohet nga policia

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto