Super-gol nga Alvarez, Argjentina dyfishon epërsinë kundër Polonisë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kombëtarja e Argjentinës e ka dyfishuar avantazhin 0:2 në ndeshjen vendimtare kundër Polonisë në Kupën e Botës.

Alvarez ka shënuar gol fantastik në minutën e 68-të, shkruan Demokracia.com.

Kjo sfidë është në kuadër të Grupit C.

PAMJET:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-