Tabela komplete e Superligës së Kosovës pas javës së 14-të

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Përkundër humbjes 4:1 në Podujevë nga Llapi, Drita vazhdon kryesimin në tabelë me 30 pikë, katër më shumë se Ballkani që ka tri takime më pak të zhvilluara, raporton Demokracia.com.

Gjilani është ngritur në pozitën e tretë me 22 pikë, një më shumë se Prishtina që ka dy takime më pak.

Llapi është në vendin e gjashtë me 16 pikë të grumbulluara.

TABELA E SUPERLIGËS:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-