Tërhiqet shorti, Shqipëria bie në grupin më të vështirë në Euro 2024

Opoja.net Opoja.net Sport

Në Hamburg të Gjermanisë u bë tërheqja e shortit për fazën e grupeve për Kampionatin Evropian.

Të besuarit e Sylvinhos janë pozicionuar në grupin B aty ku bënë pjesë Spanja, Kroacia dhe Italia.

Grupi B:

Spanja

Shqipëria

Kroacia

Italia

Orari i ndeshjeve të Shqipërisë në kuadër të grupit B të “Euro 2024”:

15 qershor: Italia – Shqiperia, Dortmund;
19 qershor: Kroacia – Shqiperia, Hamburg;
24 qershor: Shqiperia – Spanja, Düsseldorf.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-