Tërmet në Kukës, dridhjet ndihen edhe në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Kukësi i Shqipërisë është goditur nga një tërmet me magnitudë 2.4, mëngjesin e sotëm, rreth orës 11:00, raporton Gazeta Sinjali.

Dridhjet e këtij tërmeti janë dëgjuar edhe në Kosovë, në Prizren dhe në Dragash.

Më poshtë keni një fotografi të EMSC-së që tregon tërmetin:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-