Opoja.net

Tetë persona në Dragash bëhen për spital

Kronika Opoja

Tetë persona janë rrahur ashpër mesvete në Dragash.

Policia e Kosovës njofton se të dyshuarit janë meshkuj të cilët janë përleshur mesvete.

Personat kanë pranuar trajtimin mjekësor ndërsa me vendim të prokurorit, pas intervistimit janë liruar.

Loading...

Mos i humb

Mbahet mbledhja e pestë e Shtabit Emergjent në komunën e Dragashit

Opoja.net

Shoqata humanitare “Opoja” përfundoi aksionin e saj ku ndihmoi 126 familje nevojtare nga Opoja

Opoja.net

Bresana gjatë “Orës Policore” (Foto)

Opoja.net

Dr.Nuridin Ahmeti: Dokumenti sekret austro-hungarez për Opojën dhe Lumën i 1913-tës

Opoja.net

Pas tre jave fillon muaji i shenjtë i Ramazanit

Opoja.net

Piraj: Unë s’mund të mbaj ‘Porsche’ e të mos i paguaj punëtorët

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net