Tetë shkolla në komunën e Dragashit përfitojnë tabela të mençura

Opoja.net Opoja.net Opoja

Projekti i Këshillit Danez për Refugjatë me pjesëmarrja financiare edhe të Komunës së Dragashit me 10% të vlerës totale ka dhuruar tabela të mençura për disa nga shkollat tona.

Nga ky projekt janë përfituar 9 tabela të zgjuara që përfshijnë një projektor dhe një laptop.

Nga ky projekt kanë përfituar 8 shkolla në komunën tonë.

Fotografia e Komuna e Dragashit

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-