Opoja.net

Theren me thikë dy persona në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka sulmuar me thikë dy persona në rrugën “William Woker” në Prizren, duke u shkaktuar lëndime trupore.

“Dy viktima meshkuj k/shqiptarë kanë raportuar se një person i dyshuar i panjohur i ka sulmuar fizikisht me mjet të mprehtë-thikë. Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësor”, thuhet në raportin e policisë.

584

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net