Opoja.net

Theret me thikë një i ri në Prizren

Theret me thikë një i ri në Prizren

Rreth orës 17:10 minuta, në rrugën ” Remzi Ademaj” ka ndodhur një incident, ku si pasojë ka marra lëndime trupore një i ri i moshës rreth 18 vjeçare, konfirmon zyrtari për informim i DRP në Prizren, Vesel Gashi. Sipas tij, i riu aktualisht ndodhet në Qendrën Emergjente të Spitalit duke marrë tretman mjekësor dhe njoftohet se ka marrë lëndime të rënda trupore.

Po sipas zyrtarit Gashi, policia ka dalur në vendngjarje dhe po merret me rastin, ndërsa nuk ka të arrestuar si të dyshuar rreth rastit në fjalë./tvprizreni.net/

Prizren, grabitje e armatosur në KEK – vidhet një shumë e konsiderueshme parash

Opoja.net

Ia sulmoi qenin e sharrit, burri nga Prizreni e mbyt në vend qenin e komshiut

Opoja.net

Gjendet një granatë dore në Zhur të Prizrenit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net