Opoja.net

Theret me thikë një person në Dragash

Një person është ther me thikë në Dragash, pasi dy veta e kanë sulmuar për arsye të panjohura. Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore.

“Dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptar për arsye të pa njohura, kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull K-Shqiptar, dhe njëri nga të dyshuarit e ka goditur me një mjetë të prehtë (thikë)”, njofton policia.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor”.

“Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”.

(Opoja.net)

573

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net