Theret me thikë një person në Prizren

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Një persona është therë me thikë në rrugën “Ali Hadri” në Prizren.

Viktima është dërguar për trajtim në Spitalin e Prizrenit.

Policia,ndërkaq ka arrestuar personin e dyshuar.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-