Tifozët serbë fishkëllejnë Xhakën e Shaqirin

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Huliganët serbë në stadiumin në Katar kanë fishkëllyer kur spikeri zyrtar thirri emrat e Granit Xhakës e Xherdan Shaqirit.

Xhaka e Shaqiri po luajnë ndeshjen e 11-të të Zvicrës në Botëror, që është rekord.

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-