Tifozëve të ekipit nga Premier League u soset durimi, i hedhin mbrapsht fanellën sulmuesit pas humbjes

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Evertoni ka marrë një tjetër humbje ditën e sotme. Skuadra angleze është mposhtur me rezultatin 3-0 nga Bournemouth-i, duke zhgënjyer tifozët që kishin udhëtuar për ta ndjekur në transfertë.

Mbështetësve të Evertonit u është sosur durimi me rezultatet e dobta të skuadrës së tyre dhe nuk kanë ngurruar t’u shfaqin lojtarëve gjithë zhgënjimin e tyre.

Pas përfundimit të ndeshjes futbollistët shkojnë të përshëndesin tifozët e pranishëm në stadium, por këta të fundit nuk kanë dashur t’i pranojnë. Madje një prej tyre i hedh mbrapsht fanellën që Iwobi dëshironte t’i dhuronte. Mesazhi është i qartë, “dhuratat” duhet të jepen brenda lojës me gola të shënuar./Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-