Tre të arrestuar në Rahovec, kanosën një person

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Janë arrestuar tre persona në Rahovec, pasi e kanë kanosur një tjetër person.

Policia bën të ditur se me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt, përcjell Klankosova.tv.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë pasi të njëjtit dyshohet se kishin kanosur viktimën mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-