Ujku filmohet shumë pranë fshatrave të Opojës

Opoja.net Opoja.net Opoja

Ujku filmohet shumë pranë fshatrave të Opojës

Gjatë stinës së dimrit është e zakonshme që në fshatrat e Komunës së Dragashit të shihen kafshë të egra.
Një ujk është parë shumë afër fshatit Pllavë në këtë komunë malore të Kosovës.

ai shihet duke lëvizur lirshëm në vendin e quajtur “Livadhi i Cucës” në rrugën që dërgon në Dragash.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-