Opoja.net

Urime muaji i Ramazanit nga Portali OPOJAnet

Agjencia e lajmeve “OPOJAnet” shpreh rastin që të gjithë besimtarëve muslimanë t’ju uroj muajin e shenjtë të Ramazanit duke e lutur All-llahun xh.sh. që të na lehtsoj agjërimin dhe të na i pranojë lutjet dhe ibadetet tona që do të bëjmë gjatë këtij muaji.

Portali “OPOJAnet” njëkohësisht ju informon se për muajin e Ramazanit ka përgaditur një rubrikë e cila do ti kushtohet vetëm Muajit të Ramazanit, duke ju informuar edhe për kohën e iftarit dhe syfyrit.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Rubrika mund ta gjeni duke KLIKUAR KËTU.

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto