Vaktia e Ramazanit 2023/ 1444h

Opoja.net Opoja.net Opoja

Portali Opoja.net ka bërë publike Vaktin e Ramazanit për Kosovë për vitin 2023/ 1444h, këtë dizajn e ka punuar kompania kreative Ikonat.net me dizajnerin Kushtrim Guraj

Vaktia në PDF

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-