Valon Behrami transferohet tek ekipi i Serie B

Opoja.net Opoja.net Sport

Valon Behrami do ta vazhdojë karrierën në Itali, në Serie B. Mesfushori me prejardhje shqiptare do të veshë fanellën e Brescias.

Kjo është bërë e ditur nga klubi italian përmes një postimi në rrjetin social, Twitter.

“Cilësi, karizëm dhe eksperiencë në mes të fushës. Nga sot Valoni lufton për ne”, shkroi klubi italian.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-