Valon Berisha transferohet te Melbourn City

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Melbourn City ka njoftuar se ka transferuar Valon Berishën në formë huazimi nga Reimsi, përcjell albinfo.ch.

Reprezentuesi i Kosovës është duke e pritur vizën nga shteti australian që të finalizohet e gjithë marrëveshja.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-