Opoja.net

Varrezat e Dëshmorëve në Dragash mbulohen nga therrat

Varrezat në komunën e Dragashit janë të mbuluara nga therrat e për këtë nuk brengoset komuna thotë Ismail Bahtijari për Opoja.Net

Ai poashtu thotë se është i brengosur me faktin që varri i djalit tij,Dëshmorit,Ilmi Bahtijari gjendet në këtë gjendje.

140
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Jam i pakënaqur me faktin që varri i djalit tim dhe i gjithë dëshmorëve tjerë janë mbuluar nga therrat e që për komunën kjo gjë as nuk vërehet fare.

Lus komunën që sa më parë të marrin ndonjë vendim lidhur me këtë qështje.

Bahtijari më tutje thotë se edhe rruga që të shpie për në varreza është në gjendje të keqe e që ky fakt atij ja bën të vështirë vizitën tek djali që tashmë dhuroi jetën për këtë tokë./Opoja.Net/

Urimi i drejtorit të DKA-së në Dragash për fillimin e vitit të ri shkollor

Opoja.net

Sot filloi viti i ri shkollor

Opoja.net

Shabani: Gjatë këtij mandati në Dragash, kemi përmbushur zotimet ndaj qytetarëve

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto