Vazhdojnë reshjet e borës në Opojë

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Shumë nga banoret e kesaj treve nuk kam mundur ti vazhdojn ditet e zakonshme pasi bora ishte penges per ta.

Prej dje, e deri më sot, në disa qytete e sidomos në fshatra, bora nuk është ndalur.Madje reshjete bores po vazhdojne edhe me tej. Ndersa sa i perkete treves së Opojës bora ka arritur diku rreth 50 centimetra, qe banore ju pengon për të çarkulluar, edhe gjatë ditës se sotme bora ende vazhdon./opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-