Opoja.net

Vazhdojnë reshjet e borës në Opojë

Shumë nga banoret e kesaj treve nuk kam mundur ti vazhdojn ditet e zakonshme pasi bora ishte penges per ta.

Prej dje, e deri më sot, në disa qytete e sidomos në fshatra, bora nuk është ndalur.Madje reshjete bores po vazhdojne edhe me tej. Ndersa sa i perkete treves së Opojës bora ka arritur diku rreth 50 centimetra, qe banore ju pengon për të çarkulluar, edhe gjatë ditës se sotme bora ende vazhdon./opoja.net/

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto