Opoja.net

Vdekje e dyshimtë në Zliptok të Dragashit

Një person në fshatin Zliptok të Dragashit është dërguar pa shenja jete në spital. Ndërkaq vdekjen e tij Policia e ka konsideruar të dyshimtë.

Sipas një dëshmitari, viktima kishte qenë në bjeshkët e fshatit Zlipotok dhe nuk ishte ndjerë mirë me shëndet.

109
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

“Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto