Opoja.net

Vdes ish ushtari i UÇK-së i brigadës 138 “Agim Ramadani”

HKa ndërruar jetë ish ushtari i UÇK-së, Fitim Beqiri. Veterani i brigadës 138 “Agim Ramadani” nuk arriti të fitoi betejën me jëtë pak javë pasi kishte pësuar aksident.

Varrimi i Fitim Beqirit bëhet sot në ora 16:30 në varrezat e Dragashit. Beqiri ka lënë prapa vetes gruan dhe dy fëmijë.

91
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Indeksonline kishte raportuar pak ditë më parë se Fitim Beqirit i duhej ndihmë urgjente për shërim jashtë vendit./Indeksonline/

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto