Vdes një polic kufitar i Njësisë Speciale në Jarinjë

Opoja.net Opoja.net Kosova

Një polic në pikën kufitare në Jarinje, ka ndërruar jetë gjatë shërbimit të tij, ndërsa ishte në ndërrimin e natës. Zëvendësdrejtori i Policisë në Veri, Veton Elshani, ka konfirmuar vdekjen e policit dhe ka njoftuar se ai është gjetur i vdekur nga kolegët disa orë pasi ishte shtrirë për të pushuar

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-