Opoja.net

Vdes pacientja nga Plava e Dragashit, e infektuar me Covid-19

Opoja
Vdes pacientja nga Plava e Dragashit, e infektuar me Covid-19

Në orët e mëngjesit, sot ka ndërruar jetë pacientja nga fshati Plavë, komuna e Dragashit, e cila ishte e infektuar me Covid-19, por që ka pasur edhe sëmundje kronike të veshkave dhe sëmundje tjera shoqëruese. Lajmi është bërë i ditur nga Reparti Infektiv në QKUK.

E ndjera, e lindur më 1957, është njëra nga dy pacientët e parë që u regjistruan në Dragash. /Radio Sharri – Dragash/

Loading...

Mos i humb

Vdekje e dyshimtë në Zliptok të Dragashit

Opoja.net

Ministria e Zhvillimit Rajonal nënshkroi Marrëveshjen e Mirëkuptimit me komunën përfituese të Dragashit në kuadër të Programit për Zhvillim Rajonal PZHR 2020

Opoja.net

Ujërat e zeza vërshojnë fshatin Kapre – Banorët kërkojnë zgjidhje!

Opoja.net

Kërkohet i riu nga Dibra – Dyshohet se është parë në Dragash!

Opoja.net

Komunat do të dalin të dëmtuara nga pandemia

Opoja.net

Persona të paidentifikuar sulmojnë fizikisht imamin e xhamisë në Buzez të Dragashit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net