Vedat Muriqi shënon gol fantastik me kokë ndaj Real Madridit, Mallorca në epërsi

Opoja.net Opoja.net Sport

Sulmuesi Vedat Muriqi ka kaluar Mallorcan në epërsi në derbin ndaj Real Madridit.

Kosovari realizoi një gol të bukur me kokë pas një aksioni shumë të shpejtë, ku u asistua nga Rodriguez (13′).

Për të parë golin: VIDEO

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-