Opoja.net

Vëllai rrah vëllanë dhe mbesën në Dragash

Më 17 shtator në Dragash ka ndodhur një sulm fizik brenda një familje.

Në raportin e sotëm policor thuhet se një burrë ka sulmuar me mjete të forta vëllanë dhe mbesën e tij.

“Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor”, thuhet në raportin e policisë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

583

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net