Vendosët panorama për mërgimtarët: “Të dashur mërgimtarë, mirësevini në vendlindjen tuaj!”

Opoja.net Opoja.net Opoja

Në një njoftim të veçantë, mërgimtarët janë përshëndetur në Dragash përmes një panore që është vendosur në Trokan, pikënisja e territorit të komunës së Dragashit, me shkrimin “Të dashur mërgimtarë, mirësevini në vendlindjen tuaj”, shkruan OPOJAnet.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-