Opoja.net

“Vështirë se do ta refuzoj”, Messi merr një ofertë nga PSG

“Vështirë se do ta refuzoj”, Messi merr një ofertë nga PSG

Gazetari Brazilian, Marcelo Bechler, ka deklaruar se ekipi francez Paris Saint-Germain, i ka bërë një ofertë që s’mund të refuzohet, shkruan Sinjali Sport.

Sipas tij, Lionel Messi, Neymar dhe Mbappe janë projekti i PSG-së për sezonin e ri, teksa shton se ylli argjentinas nuk do të firmos kontratë me ekipin e Barcelonës.

“PSG-ja i ka ofruar Messit një kontratë gjigante për dy sezone me mundësi vazhdimi për sezonin tjetër. I është ofruar një pagë astronomike”, ka shkruar gazetari sportiv i TNT.

Parisienët shihen si favoriti kryesor për të firmosur me Messin edhe pse ky i fundit ka oferta edhe nga klubet tjera, duke përfshi edhe Manchester Cityn

Pritjes i vjen fundi, Prishtina kampion i Kosovës

Opoja.net

Fansi shqiptar i Bayernit, Alabas: Mos shko në Real, më mirë eja me mua në baushtellë (VIDEO)

Opoja.net

Humb Man.United, Man.City shpallet kampion i Premier Ligës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net