Vetëaksident në Plavë të Dragashit

Opoja.net Opoja.net Opoja

Një veturë është vetëaksidentuar sonte në hyrje të fshatit Plavë në Komunën e Dragashit.

Mësohet se bëhet fjalë për një vetëaksident nga i cili ka edhe të lënduar, gjendjen e të cilëve nuk e dimë ende, raporton papirusi.info.

Nga pamjet e siguruara nga dëshmitarë në vendin e ngjarjes shihet i lënduari i shtrirë në rrugë dhe persona të tjerë që janë afruar për të dhënë ndihmën e tyre./papirusi.info

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-