Opoja.net

Vetura godet këmbësorin dhe e bën për spital në Prizren

Dje gjatë ditës ka ndodhur një aksident trafiku në fshatin Plavë të Dragashit, shkruan Gazeta Sinjali.

Siç mëson Sinjali nga burimet e veta, një person duke drejtuar automjetin e tij nga pakujdesia ka goditur një këmbësor dhe i ka shkaktuar lëndime trupore.

Të njëjtat burime bëjnë të ditur se viktima është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin Regjional të Prizrenit.

Rrëzohet një lis, lëndohen tre persona në Prizren

Opoja.net

Tre persona e therin me skalper një zjarrfikës në Prizren

Opoja.net

E trishtë/ Dhunohet një vajzë në Prizren

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend