Vetura godet këmbësorin dhe e bën për spital në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kronika

Dje gjatë ditës ka ndodhur një aksident trafiku në fshatin Plavë të Dragashit, shkruan Gazeta Sinjali.

Siç mëson Sinjali nga burimet e veta, një person duke drejtuar automjetin e tij nga pakujdesia ka goditur një këmbësor dhe i ka shkaktuar lëndime trupore.

Të njëjtat burime bëjnë të ditur se viktima është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin Regjional të Prizrenit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-