Opoja.net

Vetura godet për vdekje këmbësorin në Shtuticë të Drenasit

Një person është arrestuar nga Policia, pasiqë gjersa ishte duke lëvizur me automjetin e tij, ka goditur një këmbësor.

Viktima sipas Policisë, ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe gjatë trajtimit mjekësor në QKMF Drenas, i njëjti ka ndërruar jetë.

297
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Me urdhër të prokuronit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Rasti ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të ditës së djeshme në Shtuticë të Drenasit.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto