Opoja.net

Vetura godet për vdekje këmbësorin në Shtuticë të Drenasit

Një person është arrestuar nga Policia, pasiqë gjersa ishte duke lëvizur me automjetin e tij, ka goditur një këmbësor.

Viktima sipas Policisë, ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe gjatë trajtimit mjekësor në QKMF Drenas, i njëjti ka ndërruar jetë.

Me urdhër të prokuronit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Rasti ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të ditës së djeshme në Shtuticë të Drenasit.

562

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net