Opoja.net

Video që bëri më shumë se 11 milionë njerëz të qeshin

Kuriozitete
Video që bëri më shumë se 11 milionë njerëz të qeshin

Ditët kur do të bie borë dhe do të ketë ngrica e akull po afrohen, prandaj është e nevojshme që të bëni kujdes.

Të pakët janë ata njerëz që kanë rastisur në ndonjë person që bie e të mos qeshin, përcjellë Gazeta Sinjali.

Kjo dëshmohet nga videoja që po përhapet në rrjetet sociale dhe që bëri më shumë se 11 milion njerëz të qeshnin.

Ky është një incizim i një kamere në rrugë, e cila vuri re se një grua po përpiqej me këmbëngulje të ecte në një rrugë të ngrirë, por nuk ia doli.

 

Përdoreni mençur makinën e larjes së enëve

Merlinda Guraj

Pse është i rëndësishëm “Golf II” në Kosovë

Opoja.net

A e keni ditur pse pëllumbave iu vendosin unaza në këmbë?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net