Opoja.net

Vidhen para në një shtëpi Dragash

Kronika Opoja
Vidhen para në një shtëpi Dragash

Një person nga Dragashi i komunitetit goran ka raportuar se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij përmes derës e cila ka qenë e hapur dhe nga aty kanë marrë një sasi të parave të gatshme.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe është informuar edhe prokurori.

Loading...

Mos i humb

Bashkësia Islame e Kosovës publikon listën e kontribuesve për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri

Opoja.net

Këshilla të vlefshme: Si t’ia dilni gjatë vozitjes në mjegull

Opoja.net

Ndërron jetë profesori prizrenas Nexhmedin Ramadani

Opoja.net

Bora mbulon Opojën

Opoja.net

Rrëzohet nga kulmi i shtëpisë, lëndohet rëndë

Opoja.net

Sot mot me diell, por ftohtë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net