Vidhen rrethojat e varrezave në Suharekë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Një person është ankuar në Policinë e Kosovës se në një fshat të Suharekës janë vjedhur rrethojat e varrezave.

Në raportin 24 orësh policor nuk është treguar se për cilin fshat bëhet fjalë, mirëpo është treguar se ngjarja dyshohet se ka ndodhur dje rreth orës 14:00.

“Ankuesi ka raportuar se persona të pa njohur kanë vjedhur rrethojat e varrezave të fshatit” – thuhet në njoftim.

Tutje u tha se në konsultim me prokurorin kujdestar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-