Vjedhje e rëndë në Prizren, arrestohet hajni

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Pas një pune hetimore lidhur me vjedhjen e rëndë e cila pati ndodhur me datën 20 qershor të këtij viti, rreth orës 12:20 në rrugën “Drejtësia” në Prizren, hetuesit e kanë identifikuar dhe arrestuar një të dyshuar të gjinisë mashkullore.

Policia ka bërë me dije se i njëjti pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje, shkruan PrizrenPress.

“Rr. “Drejtësia”, Prizren 20.06.2017-12:20. Lidhur me rastin, pas hetimeve të zhvilluara, sot me datën 17.07.2017 është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar dhe i njëjti pas intervistimit me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet ne raportin 24 orësh te Policisë së Kosovës. /PrizrenPress.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-