Opoja.net

Vjedhje e rëndë në Prizren, arrestohet hajni

Kronika
Vjedhje e rëndë në Prizren, arrestohet hajni

Pas një pune hetimore lidhur me vjedhjen e rëndë e cila pati ndodhur me datën 20 qershor të këtij viti, rreth orës 12:20 në rrugën “Drejtësia” në Prizren, hetuesit e kanë identifikuar dhe arrestuar një të dyshuar të gjinisë mashkullore.

Policia ka bërë me dije se i njëjti pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje, shkruan PrizrenPress.

“Rr. “Drejtësia”, Prizren 20.06.2017-12:20. Lidhur me rastin, pas hetimeve të zhvilluara, sot me datën 17.07.2017 është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar dhe i njëjti pas intervistimit me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet ne raportin 24 orësh te Policisë së Kosovës. /PrizrenPress.com/

Varroset 15-vjeçari që u vra me thikë në Prizren, babai i tij përlot me fjalët

Opoja.net

Policia jep detaje për shpërthimin e zjarrit në oborrin e QKUK-së

Opoja.net

Sulmohet një polic gjatë inspektimit në një restorant për masat anti-Covid

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net