Vjosa Osmani do të marrë pjesë në varrimin e mbretreshës së Britanisë së Madhe

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani do të marrë pjesë në varrimin e mbretreshës Elizabeth II që do të mbahet më 19 shtator.

Këtë e kanë konfirmuar burime nga zyra e presidentes së Kosovës.

“ Me 18 shtator z. Osmani do të udhëtojë për në Britani të Madhe , ku të nesermën do të jetë pjesë e cerëmonisë së varrimit të mbretreshës Elizabeth II”, ka thënë ky burim i Gaztës Blic.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-