Vjosa Osmani sot në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Në ditën e tretë të fushatës zgjedhore, kandidatja e LDK-së për Kryeministre, Dr. Vjosa Osmani bën homazhe te Kompleksi Memorial, në Reqak në orën 14:00.

Po ashtu, Dr. Osmani merr pjesë në këto tubime:

Në orën: 15:00, në Palestrën “13 Qershori”, në Suharekë.

Në orën 17:00, në Hotel “Meka”, në Dragash.

Në orën 19:00, në Palestrën e Sportit “Sezai Surroi”, në Prizren. /Telegrafi/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-