Sondazh: Cili prej kandidatëve do të fitojë në garën për Dragashin?

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Portali “Opoja.net” organizon një sondazh me lexuesit e saj, me pytjen se “Cili prej kandidatëve mendoni se do të fitojë në garën për kryetar të Dragashit?”

Ky sondazh do të jetë i hapur 24 orë të datës 19 tetor 2017. Rezultati do të jetë publik në orën 24:00 kur edhe përfundon ky sondazh.


[poll id=”11″]


Sondazhi për VOTIM është i verifikuar dhe është jashtëzakonisht i sigurt. Të dhënat e votimit janë konfidenciale dhe shfrytëzohen vetëm për matjen e opinionit dhe shfaqjen e rezultatit të sondazhit. Votoni ju dhe ftoni të tjerët të votojnë. Në sondazh keni forma të ndryshme për të ftuar të tjerët që të votojnë.

© Opoja.net. Të gjithë të drejtat e mbrojtura.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-