Opoja.net

LAJMI I FUNDIT: Vrasje në tentativë në një kafiteri në Zaplluxhe

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi ka sulmuar viktimën në një kafene në Zaplluxhe. Viktima pas sulmit fillimisht ka marrë tretman mjekësor në QMF-Bresanë, e më pas në spitalin rajonal të Prizrenit, ndërsa pas tretmanit mjekësor lirohet në shtëpi.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes. Ndryshe, rasti ka ndodhur të mërkurën në ora 10:30, thuhet në raportin e policisë së Kosovës.

128
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Goditet për vdekje 70-vjeçari në Dragash

Opoja.net

Arrestohen tre persona që fotografuan dhe incizuan afër kampit të Njësisë Speciale në Mitrovicë

Opoja.net

Për tri javë, 19 mijë gjoba për mosrespektim të ligjit antiCovid

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto