VV në Dragash: Erdhi Dita edhe për Sharrin

Opoja.net Opoja.net Opoja

Me njerëz që kanë vetëdijen e plotë për nevojën e ndryshimit, pa autobusa dhe gjipa të blinduar, por me nder dhe të bindur për ndryshimin e madhë, Lëvizja VETËVENDOSJE! sot organizoi tubim elektoral në Sharr.

Me të rinj të vetëdijshëm politikisht dhe të pastërt moralish, pa zyrtarë komunal e qeveritar, pa përfitues në kurriz të publikes, por me potencial të madh e pamundshëm të shprehur për shkak të këtyre keqqeverisjeve të pasluftës, sot i thamë “PO” ndryshimit, rrjedhimisht i thamë “PO” përkrahjes për Lëvizjen VETËVENDOSJE!

Të pranishëm në këtë tubim ishin: Glauk Konjufca, Mytaher Haskuka, Mergim Mestani, Fitore Pacolli, Xhelal Sveçla, Dafina Alishani, Artan Abrashi, Drita Millaku dhe Hajrullah Çeku.

Në Sharrin e bukur, por të keqtrajtuar, ndryshimin vetëm sa e kemi filluar. Nuk ka pengesë që na ndalë në rrugën e fitores.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-