Zafir Berisha: Opoja po e përkrahë frymën socialdemokate!

Opoja.net Opoja.net Opoja

Kandidati për deputet i koalicionit Nisma-AKR-PD me numrin 7, Zafir Berisha  gjatë ditës së djeshme ishte në fshatin e Opojës në tubimin parazgjedhor të koalicionit.

Përmes një statusi në Facebook, Berisha tha se banorët e fshatit Opojë do e mbështesin boshtin politik të Nismës dhe kandidatin për kryeministër, Fatmir Limaj.

Për më shumë lexojeni statusin e plotë, Fatmir Limaj:

Opoja përktahë frymës socialdemokate!

Gjatë vizitës në komunën e Dragashit u bindëm se edhe opojarër me të madhe mbështesin boshtin politik të Nisma’s dhe kandidatin për kryeministër z.Fatmir Limaj.

Gjetëm një pritje të ngrohtë nga shumë qytetar të k’saj komune, të cilëve ju premtuam mbështetje në turizëm, bujqësi e blektori.

Vizituam edhe kompanin “Meka” si njëra nga bizneset e suksesshme jo vetëm në Dragash…

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-