Opoja.net

Zhduket nëna e gjashtë fëmijëve në Brezne të Dragashit

Zyrije Krasniqi nga fshati Brezne komuna e Dragashit, e lindur me datë: 20.05.1979 në Pllajnik, është larguar nga shtëpia në drejtim të panjohur me datën 9 korrik 2016 ( ditë e shtunë).

Nga ajo ditë, nuk dihet asgjë për fatin e saj, Zyrija atë ditë ka pasur të veshura xhinse te kaltërta, bluzë të kaftë me vija të bardha dhe një çantë krahu. Për të gjithë ata persona që e takojnë apo dijnë diçka rreth fatit të Zyrije Krasniqit, familja ka vënë në dispozicion këtë numër të telefonit: 044 / 801- 089 .

19
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Të gjithë ata që kanë ndonjë informacion për fatin e të zhdukures, mos të hezitojnë dhe të informojnë në numrin e bërë publik të familjes Krasniqi.

© Opoja.net

Kryetari i LDK-së dje qëndroi për një vizitë në Komunën e Dragashit

Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net

19 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë, prej tyre 1 nga Dragashi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto