Zhduket një i mitur në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kronika

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një persona ka raportuar në Polici se i biri i tij, i mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Jul Variboba” në Prizren.

“Ankuesi mashkull  kosovar  ka informuar se i biri i tij viktima mashkull, kosovar (i mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raport.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-