Opoja.net

Zhduket një i mitur në Prizren

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një persona ka raportuar në Polici se i biri i tij, i mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Jul Variboba” në Prizren.

“Ankuesi mashkull  kosovar  ka informuar se i biri i tij viktima mashkull, kosovar (i mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raport.

Zhduket një e mitur në Prizren

Opoja.net

Lëndohet rëndë një fëmijë në këndin e lojërave në Vërmicë

Opoja.net

Prizren/ I vidhet vetura në oborrin e shtëpisë

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net