Opoja.net

Zhduket një vajzë në Prizren

Një femër nga Prizreni ka informuar policinë se vajza e saj e moshës së mitur, që nga data 23.11.2017  është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rasti.

583

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net