Opoja.net

Zhduket një vajzë në Prizren

Policia e Kosovës, stacioni në Prizren ka lajmëruar për një rast të zhdukjes së një personi.

E zhdukura është Elife Bajrami dhe se nga data 29 dhjetor 2015 nuk dihet asgjë për fatin e saj, transmeotn Koha.net.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

“Më 11.02.2016, është paraqitur rasti i “Person i zhdukur” nga ankuesi Bekim Bajrami (babai i viktimës), i cili ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur Elife Bajrami dl.10.09.2000, ishte larguar nga shtëpia me 29.12.2015 dhe nuk dihet asgjë për fatin e saj. Viktima (Elifi) nuk posedon me vete asnjë lloj dokumenti për ta identifikuar (në këtë shkrese keni dhe tri fotografi të viktimës)”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren apelon tek qytetarët që nëse e shohin apo kanë njohuri për vendndodhjen e saj ta informojnë stacionin më të afërt policor ose të thërrasin në telefon në numrin pa pagesë 192.

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, pesë raste për 24 orë

Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto