Zjarr në ndërtesë, nëna i hedh 4 fëmijët nga dritarja

Opoja.net Opoja.net Rajoni

Ngjarje e pazakontë në Esenler të Turqisë.

Një nënë është detyruar të hedhë nga dritarja 4 fëmijët e saj pasi pallati ku jetonin u përfshi nga flakët.

Teksa nëna hedhë fëmijët, poshtë disa burra kishin hapur batanijen për ti pritur.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-