Opoja.net

Zjarri merr një lokal në Dragash

Një lokal është përfshirë nga zjarri në Dragash, teksa dyshohet se kjo ka ndodhur për shkak të prishjes së instalimit elektrik, njofton Policia e Kosovës.

Nga ky incident nuk ka të lënduar, veçse janë shkaktuar dëme materiale në vlerë prej 5 mijë euro.

14
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Siç njofton PK, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse dhe kanë arritur të lokalizojnë zjarrin.

“Ne vendin e ngjarjes kane dalë njësitet përkatëse ndërsa njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin. Si pasoje e zjarrit, sipas ankueses vlera e demit te shkaktuar është rreth 5.000 euro. Nuk raportohet për te lënduar”, thuhet në njoftimin e PK-së.

© Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net

19 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë, prej tyre 1 nga Dragashi

Opoja.net

Vdes prizenasi, u rrokullis me traktor

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto