Opoja.net

Zv. Ministrin e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, z. Rexhep Mazreku viziton Komunën e Dragashit

Kryetari i Komunës sonë, z. Shaban Shabani paraqiti gjendjen e tanishme sa i përket fushës së Kulturës, Rinisë dhe Sportit, sidhe sfidat me të cilat përballet komuna jonë.

Nga Zv. Ministri Mazreku morrëm konfirmimin së do të vazhdohet me rregullimin e palestrës sportive dhe se punimet do të fillojnë shumë shpejt. Menjëherë pas takimit, së bashku vizituam vendin e palestrës sportive që të shihet gjendja e saj nga afër.

80
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net

Biografia e Shaban Shabanit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto